Spleta TV
na voljo v Google Play

29. 01. 2009

Letovanje v Kranjski gori

V tem zimskem času, času zimskih počitnic marsikdo razmišlja o oddihu v kakšnem izmed smučarskih krajev. Za vas smo obiskali enega izmed najlepših smučarskih središč v Sloveniji, in sicer se je naša ekipa odpravila v Kranjsko Goro. V Kranjski Gori pa ima Zveza gluhih in naglušnih tudi svoj počitniški dom. Kot smo lahko videli je bil počitniški dom nabito poln. Kaj so povedali naši člani o bivanju v Kranjski gori in kaj vse lahko počnete v tem idiličnem mestu, pa si poglejte v prispevku.

Delite novico

Doniraj dohodnino

Doniraj

Prenesi aplikacij SpletnaTV

na voljo v Google Play

E-novice

Bodite na tekočem in se prijavite se na prejemaje obvestil o aktualnih dogodkih.

Prijava uspešna

Prišlo je do napake. Preverite vpisane podatke.

Novice

Več