Spleta TV
na voljo v Google Play

19. 07. 2024

5. SP gluhih v atletiki – I. Breganski je podprvakinja v sedmeroboju, T. Enci v finalu na 400 metrov

Vrhunska atletinja Iris Breganski je podprvakinja v sedmeroboju na svetovnem prvenstvu gluhih v atletiki v Tajvanu. Prva je bila Ukrajinka Katyrina Potapenko. Tudi Tadej Enci je bil odličen v polfinalnem teku, na cilj je prišel kot prvi s časom 49,43 sekunde in se suvereno uvrstil v jutrišnji finale, ki bo ob 12.15 uri po slovenskem času. Tekmovanja so zaradi vročine in visoke vlage pozno popoldne in trajajo tudi do poznih večernih ur, nato sledijo doping kontrole tekmovalcev. Zato bomo z Iris Breganski intervju objavili naknadno.