na voljo v Google Play

15. 11. 2010

Slovenija - Srbija 2:8( VIDEO )

SLOVENIJA : SRBIJA 2:8 - Tekma za od 9. do 16. mesta

Danes so bili fantje psihično in fizično na tleh zaradi včerajšnjega poraza v osmini finala ter brez treh ključnih igralcev, Lukića, Jovića in Vučetića, kjer so zaradi rdečih kartonov imeli prepoved igre. Srbija je v prvem polčasu vodila z rezultatom 3:1, a naši niso mogli zatresti več golov, ker je bil vratar ekipe Srbije najbolj ključen igralec v ekipi. V drugem polčasu pa smo ostali brez edinega vratarja Damjana Šebjana, ker je na tekmi proti Danski potolkel kolke in ni mogel več zdržati do konca tekme proti Srbiji. Zamenjal ga je igralec in kapetan Aleš Škof. Igrali so v napadu z petimi igralci, a niso mogli zatresti nasprotnikove mreže, zato so to Srbi izkoristili in naredili veliko hitrih protinapadov. Na današnji tekmi pa ni šlo brez kartonov, saj sta ga dobila Aleš Škof in Dragiša Dvorančić oba po en rumeni karton.

Aleš Škof, kapetan:

Ko sem moral v drugem polčasu prevzeti vlogo vratarja, smo poskušali izvesti z petimi igralci protinapade, da bi zmanjšali razliko in pri tem nismo imeli veliko sreče. Igro proti Danski sem gledal z tribune, saj sem zaradi dveh rumenih kartonov na obeh tekmah dobil prepoved igre na tej tekmi. Mi je bilo hudo, da nisem mogel fantom pomagati, predvsem pa na to, da nismo uspeli uvrstiti v četrtfinale. Tega dneva ne bomo pozabili, saj smo res dobro igrali, a zaradi izključitve treh igralcev se je porušil naš način igre. Motivacija nam je vsem padla in kljub temu se bomo borili do konca.